Nie je žiadnym tajomstvom, že každá svadobná výstava je vždy sviatok! Je to sviatok nádhery, nových tvárí v tvorivosti, nových mien, nových perspektív. V tomto formáte je výstava v Miláne jedným z najočakávanejších. Zákazníci z celého sveta prichádzajú do Milána v týchto dňoch uvidieť najnovšie zbierky a najnovšie trendy v svadobnej móde.

Každý rok fanúšikovia talianskeho dizajnéra Elisabetta Polignano prichádzajú na Si Sposaitalia v Miláne, aby videli a obdivovali kreativitu a nekonečnosť tohto dizajnéra. Tento rok nebol výnimkou. Na rozdiel od predchádzajúcich farebnejších zbierok, tento rok dizajnér ponúka prevažne biele, krémové a zlaté odtiene. Stuhy, volány, opasky, baterky v rôznych výkladoch ako dekoračné prvky; ľahká, vzdušná, takmer beztiažová tkanina ako základ. Dizajnérsky štýl môže byť charakterizovaný ako elegantná nežnosť pre nádherné a ženské nevesty.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Elisabetta Polignano-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Dizajnér Lusan Mandongus demonštruje na Milánskom pódiu klasický rovný štýl oblečenia v rôznych ľahkých tkaninových interpretáciách. Jeho zbierka je prezentovaná v nádherne romantickom štýle.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Lusan Mandongus-Sisposaitalia-Fashion Show >>

V rámci večerného predstavenia „White Carpet“ bolo prezentovaných niekoľko dizajnérov v rôznych kolaboráciách. Takže dizajnér Robert Cavalli predstavil kolekciu pánskych oblekov TRIPLE RRR. Táto kolekcia je neštandardný, kreatívny pohľad na moderného muža.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – White Carpet-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Návrhárka Elisabetta Polignano v rámci White Carpet predstavila kapsľovú kolekciu Denim Couture Eco s Italdenim. Inovatívne nápady na svadobné šaty, nezvyčajné látky a výrazné detaily sú v každom oblečení dokonale a veľmi dynamicky kombinované.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – White Carpet-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Musani Couture so špeciálnym projektom s Giancarlo Pollastri ponúka v novej sezóne svetlé obrazy a prvky, rôzne tkaniny, veľa závesov na sukniach, objemné rukávy a samozrejme jasné, sýte farby..

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – White Carpet-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Maria Pia Creazioni s mladým dizajnérom Davide Grillo na pódiu v Miláne ukázala nebesky modrú, jemnú, ženskú a romantickú kolekciu kombinujúcu tmavé odtiene, zvodne rafinované a v istom zmysle odvážne, ale krásne.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – White Carpet-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Bellantuono Bridal Group s dizajnérom Efisiom Marrasom predstavil nádhernú jednoduchosť, pôvab a eleganciu – pretiahnuté, ľahké tkaniny, rafinované závesy a jemné povrchové úpravy.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – White Carpet-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Nasledujúci deň výstavy bol poznačený víťazstvom talianskej svadobnej módy. Celá galaxia dizajnérov predstavila svoje nové svadobné zbierky v roku 2020. Každý z dizajnérov mohol prekvapivo ukázať svoj jedinečný pohľad na svadobné šaty.
Dizajnér Enzo Miccio – ušľachtilosť a sofistikovanosť v každom detaile. Úplne nová módna kolekcia, ktorá obsahuje otvorené zadné a V výstrihy a vyletené z rukávov a lukov rôznych tvarov a veľkostí.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Enzo Miccio-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Nová kolekcia Blumarine Sposa je ľahkosť, vzdušnosť, rafinovaná povrchová úprava a podčiarknutá milosť. Zbierka ako celok sa vyznačuje širokou škálou foriem a štýlov, od ľahkej romantiky až po striktnú eleganciu.

  

Dizajnér Emiliano Bengasi Couture zaujal všetkých divákov krásou a jasnými farbami. Kvetinová téma sprevádzala celú show, a nádherné detaily dopĺňali každý obrázok. Ružová, červená, zlatá, biela – všetko ako v kvetinovej záhrade. Talianska hudba príjemne doplnila celkový „obraz“ a gracióznosť každého oblečenia ukázala luxus a vycibrenosť.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Emiliano Bengasi-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Taliansky dizajnér Giada Curti nám ukazuje úplne iný, modernejší štýl nevesty, pripomínajúci štýl 70. rokov dvadsiateho storočia. Klobúky, veľké doplnky, ktoré dopĺňajú obraz a vracajú módu, dlhé a rovné sukne; svetlé farby vo večerných variantoch.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Giada Curti-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Tretí deň výstav sa na milánskom pódiu predstavili talianski a medzinárodní dizajnéri. V tento deň otvorila sériu výstav, značka z Bulharska – Julia Kontogruni. Luxus a veľkoleposť, ručne vyšívané vlaky dosahujúce dĺžku 5 metrov, nádherné siluety, vyšívané korzety, zdôraznená grácia. Každé šaty sú sofistikované, mnohodňová práca, ušľachtilé tvorenie, gracióznosť a regality každého prezentovaného obrazu.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Julia Kontogruni-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Značka Amelia Casablanca nepreukázala nemenej elegantné a sofistikované modely svadobných šiat v kombinácii s kvetinovým motívom. Každý obraz bol krásne doplnený doplnkami a nafúknuté sukne vytvorili efekt „Popolušky“ na kvetinovom plese.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Amelia Casablanca-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Kostýmy značky Petrelli Uomo sú vždy triumfom štýlu a vkusu pre mužov. Vysoko kvalitné tkaniny, starostlivo vybrané doplnky, vynikajúce povrchové úpravy a vynikajúci strih robia z tejto značky jednu z lídrov na medzinárodnom trhu pre pánske slávnostné kostýmy.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Petrelli Uomo-Sisposaitalia-Fashion Show >>

Poslednou značkou prezentovanou na Milano Bridal Week bol bieloruský výrobca Papilio. Nová kolekcia svadobných šiat bola prezentovaná v klasickom štýle tejto značky – boho. Výrazná práca, zručnosť dizajnéra, nádherné tkaniny a sofistikované povrchové úpravy neprestávajú ohromovať znalcov tohto štýlu.

  
Video on the YouTube Chanel – WED PLANET – Papilio-Sisposaitalia-Fashion Show >>